Türkiyekonomi – Dünyadan Haberler, Ekonomi, İşletme ve Finans

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Evde Nikah Şekeri Satımı

Birçoğumuz bazen vaktimizi nasıl geçireceğimizi bilmiyoruz. Özellikle ev hanımları ve öğrencilerin başına gelen bu durum  bir süreden sonra can sıkıcı hal almaya başlamaktadır. Evde ek iş fikirleriyle bu boş kalan zamanınınızı verimli bir şekilde değerlendirebilir ve ayrıca para kazanabilirsiniz. Hem ekonomik hem de psikolojik olarak sizi rahatlatan ek iş fikirleri son dönemde oldukça rağbet görmektedir. Bunlar arasında en popüler olanlardan birisi ise evde nikah şekeri yapımıdır. Özellikle yaz aylarında düğün mevsimi açıldığında rağbet gören bu fikir size oldukça fazla para kazandırabilir.

Evde Nikah Şeker Satımı İşi Nasıl Yapılır?

Ayda 3000 TL kazanabileceğiniz yöntem için ilk önce bu işi size yapıracak bir firma bulmalısınız. Bulduğunuz firmaya internet üzerinden başvuru yapabilir ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. Evde nikah şekeri satım işinin ağırlıklı olduğu şehirler vardır. Bu şehirler şunlardır:

İzmir, Düzce, İskenderun, Konya, Ankara, Gaziantep, Diyarbakır, Antalya, Adana, Bursa, Balıkesir, Çorlu, Denizli, Hatay, Isparta, Gebze ve İstanbul’dur.

Bu şehirler bu ek iş yönteminde liste başı olan şehirlerdir. Eğer bu şehirlerin dışında bir şehirde oturuyorsanız yine de bir şey kaybetmiş değilsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun düğün işlerininin her yerde yapılması gerekteiğinden illaki bir firma bulabilirsiniz. Siz yeterki çabalamaktan vazgeçmeyin.

Evde Nikah Şekeri Satımı İşi İçin Öneriler

  • Bu işi sürekli olarak yapmak istiyorsanız size verilen işi zamanında teslim etmelisiniz. Sonuçta size bu işi veren firmanın da müşterileri olduğundan sizin işi aksatmanız durumunda onların da işi aksamaktadır.
  • 1 ay boyunca işi öğrenmeniz için yanınızda birini çalıştırın. Hem bu sayede rahatça işleri yetiştirebilir ve paketleme işinde sıkışmamış olursunuz.
  • Firmayla yapacağınız anlaşma uzun süreli olmasın. Az iş almaya çalışın. Yapabildiğinizden çok daha fazla bir işin altına girerseniz bu sizin için olumsuz sonuçlar doğurabilir.
  • Alacağınız her işi özenle yapmaya çalışın. Bu sayede hem firmanın dikkatini çeker ve daha fazla sipariş alma fırsatını yakalarsınız.
  • Firmayla alacağınız parayı önceden anlaşın ve banka hesabına veya diğer ödeme yöntemlerini de işi yapmadan önce firmanızla konuşun.
  • Bu işe başlamadan önce bu işi evinizin neresinde yapacağınızı planlayın. Unutmayın ki plansız hiçbir iş yolunda gitmez.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma dedi ki:

    Merhaba ben Mardin merkezde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum el becerim vardır dönüş yapmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

BİR YORUM YAZ